دردسری به نام لوازم یدکی ...
دردسری به نام لوازم یدکی اپتیما تقلبی + معرفی اپتیما 2020

دردسری به نام لوازم یدکی اپتیما تقلبی + معرفی اپتیما 2020

30 ژانویه 20 مقالات

قطعات تقلبی خودرو یک مشکل واقعی برای تمام کسانی است که خودرو میرانند یا سرنشین هستند. متاسفانه بازار ساخت قطعات و لوازم یدکی اپتیما هم بسیار داغ شده و تولید کننده هایی که کوچکترین بویی از اخلاق و انسانیت نبرده اند اقدام به ساخت هرچه بییشتر قطعات اپتیما کرده اند و تنها چیزی که برایشان مهم است کسب پول و سرمایه به قیمت جان انسان ها است. رایجترین لوازم یدکی اپتیما 2020 که توسط قطعه سازان در سراسرجهان به صورت تقلبی ساخته میشوند عبارتند از:

  • انواع فیلترها
  • لنت های ترمز
  • چراغها اصلی
  • رینگ های چرخ
  • و کیسه های هوا

از بین تمام قطعات، کیسه های هوا از اهمیت بیشتری برخوردارند. زیرا در هنگام تصادف کیسه هوای تقلبی به راحتی پاره شده و جان سرنشینان را به خطر می اندازد. فراموش نکنیم که کیسه هوا در خودروهای کمپانی کیا به قدری ایمن هستند که در تصادفات جان سرنشینان را نجات میدهند. اما اگر به خاطر چندصد هزار تومان جنس بی کیفیت بخریم در واقع سر جان خود و سرنشینان خودمان معامله کرده ایم.

وجدان خفته برخی قطعه سازان در ساخت لوازم یدکی اپتیما تقلبی

نمونه های تقلبی لوازم یدکی اپتیما با نتایج بالقوه تهدیدآمیز برای رانندگان، مسافران و سایر استفاده کنندگان در جاده ها می توانند خطر جدی ایجاد کنند. علاوه بر این، جنایتکارانی که قطعات خودرو تقلبی تولید می کنند هیچ گونه نگرانی درباره امنیت عمومی ندارند. آنها از این به عنوان فرصتی برای سودآوری به هزینه دیگران استفاده می کنند.

قطعات اتومبیل جعلی با استفاده از مواد خطرناک و غیر استاندارد که به درستی آزمایش نشده اند تولید می شوند جان راننده را در معرض خطر قرار می دهد.

لوازم یدکی کیا اپتیما را تنها از مراکز معتبر بخرید

اگر قطعات کیا شما دچار خرابی شده اند و یا نیاز به تعویض یکی از آن ها دارید تنها از مراکز معتبر و دارای مجبوز آن ها را خریداری کنید. دقت کنید که با خرید نمونه های اصلی شما امنیت خود را تضمین میکنید و جانتان به خطر  نخواهد افتاد. اگر از مراکز معتبر چنین قطعاتی بخرید هم قیمت منصفانه ای میپردازید و هم از گارانتی و ضمانت آن ها برخوردار خواهید شد. شما میتوانید برای خرید قطعات اپتیما و یا برای کسب مشاوره درباره خرید آن ها با الماس پارت تماس بگیرید تا ما شما را در خرید هرچه بهتر این لوازم یدکی راهنمایی کنیم.

اپتیما 2020

معرفی کیا اپتیما 2020

چند هفته پیش شرکت خودروسازی کیا طرح های رایانه ای k5 خود را به همگان نشان داد و با یک نگاه میشد فهمید نسل بعدی این ماشین دچار تغییرات و تحولات نسبتا زیادی شده است.

اما اکنون مدت کوتاهی از آن رونمایی اولیه تصاویر دیجیتالی گذشته و تصاویر اولیه و رسمی از این ماشین سدان متوسط به نمایش عموم در آمده. این تصاویر خبر از یک رونمایی نزدیک در دست کم چند هفته یا چند ماه آینده را میدهند.

خودرو محبوب k5 کیا، در بازارهای بین المللی و حتی در کشور ما با نام اپتیما به فروش میرسد. و این یعنی هر نوع تغییری در ظاهر یا قطعات موتوری اش مستقیما در کیا اپتیمای خودمان هم اعمال خواهد شد.

طبق چیزی که ما از تصاویر این خودرو میبینیم، مشخص است که از لحاظ ظاهری تغییر و تحولات زیادی متوجه این ماشین شده و ظاهر جدیدش بسیار شیک و مشتری پسند تر شده است.

تمامی تغییرات جدید اعمال شده بدون استثنا مورد پسند منتقدان واقع شده و از این حیث کمپانی کیا توانسته یک سروگردن از رقبای جهانی خود بالاتر برود

نمای جلو

در کیا 2020، دقیقا مشابه کادنزا، ترکیب خارق العاده ای از چراغ های کوچک و باریکی با جلوپنجره میبینیم که زیبایی و نمای جلو ماشین را بسیار بیشتر از قبل کرده است. استفاده از نوع خاصی از چراغ های روز نیز ظاهر طبیعی به تمام ماشین بخشیده است.

از مهمترین تفاوت های کیا اپتیما 2020 با نمونه های پیشین این ماشین، داشتن سپر و کاپوت عضلانی تر است.

نمای جانبی اپتیما 2020

اگر از بغل به ماشین نگاه کنیم، متوجه میشویم که طول کاپوت کمی بیشتر از مدل های پیشین است. در همین نما چشممان به خمیدگی و قوس بسیار زیبای سقف میخورد که به شکلی زیباتر با قسمت صندوق عقب به هم آمیخته شده است. تمام این ویژگی های جدید باعث شده کیا اپتیمای جدید لوکس تر و زیباتر از آن چه تا کنون بوده به نظر برسد.

کیا همزمان با رونمایی از اپتیما 2020 اعلام کرده که برای مشتریان کره ای در داخل کشور امکان شخصی سازی رینگ های ماشین را دارد و بنا به درخواست و سلیقه مشتریان میتواند رینگ ها را در رنگ های مختلفی به آن ها عرضه کند.

اپتیما 2020

نمای عقب اپتیما 2020

نمای عقب خودرو نیز جالب توجه است. در صندوق عقب به گونه ای برآمده طراحی شده، مثل همیشه چراغ ال ای دی عقب به صورت یکپارچه باریک و چشم نواز است. در دو طرف سپر هم شکاف هایی که جایگاه اگزوز ها هستند باعث شده نمای عقب خودرو بسیار شکیل و اسپرت شود.

قطعات اپتیما 2020

درباره قطعات اپتیما 2020 هنوز اطلاعات آنچنانی منتشر نشده اما به نظر میرسد قطعات موتوری کیا اپتیما جدید از همان هایی باشد که برای هیوندای سوناتا استفاده شده است.

بر همین اساس از آنجایی که نوتور سوناتا 2020 دارای موتوری 2.5 لیتری چهار سیلندره یا موتور 1.6 لیتری 4 سلندره، احتمالا قطعات اپتیما جدید هم به همین شکل باشد.

هرچند که نسخه ملی این خودرو در سال 2020 وارد بازارهای کره میشود، اما ما باید تا سال بعد یعنی 2021 صبر کنیم تا نسخه جدید و بین المل الی آن وارد بازارهای کشورمان شود. نسخه اصلی و اولیه کیا اپتیما 2020 از یکی دو ماه پیش وارد بازار شده است.

کیا به دنبال تغییر ظاهر است

بر اساس چیزی که ما میبینیم، رویکرد دو شرکت بزرگ خودروسازی کرده یعنی هیوندای و کیا با هم تفاوت های زیادی پیدا کرده و در مقایسه با هیوندای، به نظر میرسد که کیا گوی سبقت را از لحاظ جذابیت ظاهری از هیوندای ربوده است. این را میتوان با مقایسه خودروهایی همچون آزرا و سوناتا و یا کادنزا و اپتیما متوجه شد.